

Керамічна плитка Мозаїка (30x60) FJT7T57041 Malla Link Beige - Downtown з колекції Downtown Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x60) FJT7T57041 Malla Link Beige - Downtown найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка (30x60) FJT7T57041 Malla Link Beige - Downtown з колекції Downtown Roca може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x60) FJT7T57041 Мелєй Лінк Бейдж Доуунтоуун з колекції Доуунтоуун Рокєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x60) FJT7T57041 Малла Лінк Беіге Довнтовн з колекції Довнтовн Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Downtown Roca |
| Найменування 2 | FJT7T57041 Malla Link Beige |
| Колекція | Downtown |
| Ефект | Цегла |
| У палеті м.кв. | 175 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 9.6 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5 шт. |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| Артикул виробника | FJT7T57041 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (30x60) FJT7T57041 Malla Link Beige - Downtown з колекції Downtown Roca