

Керамічна плитка Мозаїка (30x39.5) 218015 Loseta White - Norden з колекції Norden Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x39.5) 218015 Loseta White - Norden найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 39.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (30x39.5) 218015 Loseta White - Norden з колекції Norden Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x39.5) 218015 Лозетєй Віт Норден з колекції Норден Колоркар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x39.5) 218015 Лосета Вхіте Норден з колекції Норден Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 39.5 см |
| Вага | 15.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Norden Colorker |
| Найменування 2 | 218015 LosetaWhite |
| Колекція | Norden |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 218015 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Мозаїка (30x39.5) 218015 Loseta White - Norden з колекції Norden Colorker