

Керамічна плитка Мозаїка (30x33) PGZTYE1 Mos Frecc. Moon Be. Soft 300X345 - Trilogy з колекції Trilogy Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x33) PGZTYE1 Mos Frecc. Moon Be. Soft 300X345 - Trilogy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 33см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка (30x33) PGZTYE1 Mos Frecc. Moon Be. Soft 300X345 - Trilogy з колекції Trilogy Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x33) PGZTYE1 Мос Фрекк. Мун . Софт 300X345 Трілоджі з колекції Трілоджі Пенарія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x33) PGZTYE1 Мос Фресс. Мун Бе. Софт 300X345 Трілогі з колекції Трілогі Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 33 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Trilogy Panaria |
| Найменування 2 | PGZTYE1 MosFrecc.MoonBe.Soft300X345 |
| Колекція | Trilogy |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 31,88 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,414 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.414 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PGZTYE1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Мозаїка (30x33) PGZTYE1 Mos Frecc. Moon Be. Soft 300X345 - Trilogy з колекції Trilogy Panaria