

Керамічна плитка Мозаїка (30x32) Mosaico Nexus Antracite 30x30 - Nexus з колекції Nexus Cifre виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x32) Mosaico Nexus Antracite 30x30 - Nexus найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 32см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Мозаїка (30x32) Mosaico Nexus Antracite 30x30 - Nexus з колекції Nexus Cifre може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x32) Мозейко Нексас Ентресіт 30x30 Нексас з колекції Нексас Сіфр", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x32) Мосаіко Нексус Антракіте 30x30 Нексус з колекції Нексус Кіфре". Виробник цієї плитки Cifre може бути помилково написаний як Cifre, Cifr, Сіфр, Кіфре і навіть як Сшаку, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 32 см |
| Вага | 17.29 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cifre |
| Серія | Nexus Cifre |
| Найменування 2 | Mosaico Nexus Antracite 30x30 |
| Колекція | Nexus |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 9 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 9 шт. |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,17,35) HEX: #594a4a RGB: 89, 74, 74 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка (30x32) Mosaico Nexus Antracite 30x30 - Nexus з колекції Nexus Cifre