

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) tex mosaico beige - Tex з колекції Tex Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) tex mosaico beige - Tex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка (30x30) tex mosaico beige - Tex з колекції Tex Polis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) текс мозейко бейдж Текс з колекції Текс Поліс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) текс мосаіко беіге Текс з колекції Текс Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Tex Polis |
| Найменування 2 | tex mosaico beige |
| Колекція | Tex |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 9.5 m |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) tex mosaico beige - Tex з колекції Tex Polis