

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) fNLV Brooklyn Carbon Brick Mosaico - Brooklyn з колекції Brooklyn FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) fNLV Brooklyn Carbon Brick Mosaico - Brooklyn найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка (30x30) fNLV Brooklyn Carbon Brick Mosaico - Brooklyn з колекції Brooklyn FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) ф Нлв Бруклйн Карбон Брік Мозейко Бруклйн з колекції Бруклйн Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) ф Нлв Бруклюн Карбон Бріск Мосаіко Бруклюн з колекції Бруклюн Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Brooklyn FAP |
| Найменування 2 | fNLV BrooklynCarbonBrickMosaico |
| Колекція | Brooklyn |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| PEI | II |
| Артикул виробника | fNLV |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) fNLV Brooklyn Carbon Brick Mosaico - Brooklyn з колекції Brooklyn FAP