

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) fMYA Nord Smoke Gres Micromosaico Matt - Nord з колекції Nord FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) fMYA Nord Smoke Gres Micromosaico Matt - Nord найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Мозаїка (30x30) fMYA Nord Smoke Gres Micromosaico Matt - Nord з колекції Nord FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) ф Мьєй Норд Смок Грс Мікромозейко Метт Норд з колекції Норд Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) ф Мюа Норд Смоке Грес Місромосаіко Матт Норд з колекції Норд Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Nord FAP |
| Найменування 2 | fMYA NordSmokeGresMicromosaicoMatt |
| Колекція | Nord |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fMYA |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) fMYA Nord Smoke Gres Micromosaico Matt - Nord з колекції Nord FAP