Мозаїка (30x30) fHVF Firenze Heritage Deco Terra Mosaico - Firenze Heritage з колекції Firenze Heritage FAP



Керамічна плитка Мозаїка (30x30) fHVF Firenze Heritage Deco Terra Mosaico - Firenze Heritage з колекції Firenze Heritage FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) fHVF Firenze Heritage Deco Terra Mosaico - Firenze Heritage найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка (30x30) fHVF Firenze Heritage Deco Terra Mosaico - Firenze Heritage з колекції Firenze Heritage FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) ф Хвф Файрнз Харітейдж Деко Таррєй Мозейко Файрнз Харітейдж з колекції Файрнз Харітейдж Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) ф Хвф Фірензе Херітаге Деко Терра Мосаіко Фірензе Херітаге з колекції Фірензе Херітаге Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Firenze Heritage FAP |
| Найменування 2 | fHVF FirenzeHeritageDecoTerraMosaico |
| Колекція | Firenze Heritage |
| Ефект | Під старовину,Теракота |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8.5 m |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | fHVF |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (30x30) fHVF Firenze Heritage Deco Terra Mosaico - Firenze Heritage з колекції Firenze Heritage FAP