Мозаїка (30x30) WORD MOSAICO MIX BORDEAUX - Word з колекції Word Mo.da
Mo.da

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) WORD MOSAICO MIX BORDEAUX - Word з колекції Word Mo.da виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) WORD MOSAICO MIX BORDEAUX - Word найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3011 Коричнево-червоний Pantone 491. |
Мозаїка (30x30) WORD MOSAICO MIX BORDEAUX - Word з колекції Word Mo.da може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Ворд Мозейко Мікс Бордеокс Ворд з колекції Ворд Мо.дєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Ворд Мосаіко Мікс Бордеаукс Ворд з колекції Ворд Мо.да". Виробник цієї плитки Mo.da може бути помилково написаний як Mo.da, Mo.d, Мо.дєй, Мо.да і навіть як Ьщ.вф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mo.da |
| Серія | Word Mo.da |
| Найменування 2 | WORD MOSAICO MIX BORDEAUX |
| Колекція | Word |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,63,47) HEX: #782c2c RGB: 120, 44, 44 | RAL Design: 030 30 40 Crimson Red (Карміновий)RAL Classic: 3011 Коричнево-червонийPantone: 491 491 | |
| hsv(12,50,59) HEX: #965a4b RGB: 150, 90, 75 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(12,45,65) HEX: #a66a5b RGB: 166, 106, 91 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4995 4995 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (30x30) WORD MOSAICO MIX BORDEAUX - Word з колекції Word Mo.da