

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) VRW558K Vrw Mos 2,5X2,5Ametista - Verve Home з колекції Verve Home NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) VRW558K Vrw Mos 2,5X2,5Ametista - Verve Home найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4007 Пурпурно-фіолетовий Pantone 7448. |
Мозаїка (30x30) VRW558K Vrw Mos 2,5X2,5Ametista - Verve Home з колекції Verve Home NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) VRW558K Вру Мос 2,5X2,5Ametista Варв Хам з колекції Варв Хам Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) VRW558K Врв Мос 2,5X2,5Ametista Верве Хоме з колекції Верве Хоме Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 16.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Verve Home NovaBell |
| Найменування 2 | VRW558K VrwMos2,5X2,5Ametista |
| Колекція | Verve Home |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | VRW558K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(330,33,35) HEX: #593c4b RGB: 89, 60, 75 | RAL Design: 350 30 15 Siliceous Red (Червона Галька)RAL Classic: 4007 Пурпурно-фіолетовийPantone: 7448 7448 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка (30x30) VRW558K Vrw Mos 2,5X2,5Ametista - Verve Home з колекції Verve Home NovaBell