

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) VRW118K Vrw Mos 2,5X2,5Silver - Verve Home з колекції Verve Home NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) VRW118K Vrw Mos 2,5X2,5Silver - Verve Home найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Мозаїка (30x30) VRW118K Vrw Mos 2,5X2,5Silver - Verve Home з колекції Verve Home NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) VRW118K Вру Мос 2,5X2,5Silver Варв Хам з колекції Варв Хам Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) VRW118K Врв Мос 2,5X2,5Silver Верве Хоме з колекції Верве Хоме Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 16.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Verve Home NovaBell |
| Найменування 2 | VRW118K VrwMos2,5X2,5Silver |
| Колекція | Verve Home |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | VRW118K |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка (30x30) VRW118K Vrw Mos 2,5X2,5Silver - Verve Home з колекції Verve Home NovaBell