
Керамічна плитка Мозаїка (30x30) RVW880L Rvw Mosaico Bianco - Ravello з колекції Ravello NovaBell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) RVW880L Rvw Mosaico Bianco - Ravello найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. |
Мозаїка (30x30) RVW880L Rvw Mosaico Bianco - Ravello з колекції Ravello NovaBell може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) RVW880L Рву Мозейко Біанко Рейвело з колекції Рейвело Новєй Бел", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) RVW880L Рвв Мосаіко Біанко Равелло з колекції Равелло Нова Белл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Ravello NovaBell |
| Найменування 2 | RVW880L RvwMosaicoBianco |
| Колекція | Ravello |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | RVW880L |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Мозаїка (30x30) RVW880L Rvw Mosaico Bianco - Ravello з колекції Ravello NovaBell