

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) QBMS quarzite bianca mosaico RT - Stonework з колекції Stonework Supergres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) QBMS quarzite bianca mosaico RT - Stonework найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Мозаїка (30x30) QBMS quarzite bianca mosaico RT - Stonework з колекції Stonework Supergres може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Кбмс кварзіт біанкєй мозейко Рт Станеворк з колекції Станеворк Шупаргрс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Кьбмс кьуарзіте біанка мосаіко Рт Стоневорк з колекції Стоневорк Супергрес". Виробник цієї плитки Supergres може бути помилково написаний як Supergres, Шупаргрс, Супергрес і навіть як Ігзукпкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Supergres |
| Серія | Stonework Supergres |
| Найменування 2 | QBMS quarzite bianca mosaico RT |
| Колекція | Stonework |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 26,1 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | QBMS |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) QBMS quarzite bianca mosaico RT - Stonework з колекції Stonework Supergres