Мозаїка (30x30) NO5 Rosa Mix - Crystal-A з колекції Crystal-A Vitrex
Vitrex

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) NO5 Rosa Mix - Crystal-A з колекції Crystal-A Vitrex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) NO5 Rosa Mix - Crystal-A найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Мозаїка (30x30) NO5 Rosa Mix - Crystal-A з колекції Crystal-A Vitrex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) NO5 Розєй Мікс Крйстел Ей з колекції Крйстел Ей Вітрекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) NO5 Роса Мікс Срюстал А з колекції Срюстал А Вітрекс". Виробник цієї плитки Vitrex може бути помилково написаний як Vitrex, Вітрекс, Вітрекс і навіть як Мшекуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vitrex |
| Серія | Crystal-A Vitrex |
| Найменування 2 | NO5 Rosa Mix |
| Колекція | Crystal-A |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 4 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | NO5 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 | |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(15,50,47) HEX: #784b3c RGB: 120, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(60,29,82) HEX: #d1d194 RGB: 209, 209, 148 | RAL Design: 110 80 30 Springtide Green (Зелена Молода Весна)RAL Classic: 1000 Зелено-бежевийPantone: 579 579 | |
| hsv(0,57,41) HEX: #692d2d RGB: 105, 45, 45 | RAL Design: 030 30 30 Macore Veneer Red (Червоний Шпон Макоре)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 504 504 | |
| hsv(15,40,59) HEX: #96695a RGB: 150, 105, 90 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (30x30) NO5 Rosa Mix - Crystal-A з колекції Crystal-A Vitrex