

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) NA0230M Brera Beige Mosaico - Natural Stone з колекції Natural Stone Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) NA0230M Brera Beige Mosaico - Natural Stone найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1013 Перлинно-білий Pantone 5523. |
Мозаїка (30x30) NA0230M Brera Beige Mosaico - Natural Stone з колекції Natural Stone Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) NA0230M Брарєй Бейдж Мозейко Нетєрел Стан з колекції Нетєрел Стан Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) NA0230M Брера Беіге Мосаіко Натурал Стоне з колекції Натурал Стоне Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Natural Stone Impronta |
| Найменування 2 | NA0230M BreraBeigeMosaico |
| Колекція | Natural Stone |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 24,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (12 шт.) |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | NA0230M |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | біло сірий бежевий коричнево-сірий |
| hsv(60,13,88) HEX: #e0e0c3 RGB: 224, 224, 195 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 1013 Перлинно-білийPantone: 5523 5523 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка (30x30) NA0230M Brera Beige Mosaico - Natural Stone з колекції Natural Stone Impronta