

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) N303M6R 003Noce Selv. Mos. Listl - Millelegni з колекції Millelegni Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) N303M6R 003Noce Selv. Mos. Listl - Millelegni найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Мозаїка (30x30) N303M6R 003Noce Selv. Mos. Listl - Millelegni з колекції Millelegni Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) N303M6R 003Noce Селв. Мос. Лістл Мілелегні з колекції Мілелегні Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) N303M6R 003Noce Селв. Мос. Лістл Міллелегні з колекції Міллелегні Емілкераміка". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілкераміка і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 8.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Millelegni Emilceramica |
| Найменування 2 | N303M6R 003NoceSelv.Mos.Listl |
| Колекція | Millelegni |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,36 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.36 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | N303M6R |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (30x30) N303M6R 003Noce Selv. Mos. Listl - Millelegni з колекції Millelegni Emilceramica