Мозаїка (30x30) MN03 Lilla Lucido Mix - Crystal-B з колекції Crystal-B Vitrex
Vitrex

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) MN03 Lilla Lucido Mix - Crystal-B з колекції Crystal-B Vitrex виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) MN03 Lilla Lucido Mix - Crystal-B найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Мозаїка (30x30) MN03 Lilla Lucido Mix - Crystal-B з колекції Crystal-B Vitrex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) MN03 Лілєй Л'юсідо Мікс Крйстел з колекції Крйстел Вітрекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) MN03 Лілла Лукідо Мікс Срюстал Б з колекції Срюстал Б Вітрекс". Виробник цієї плитки Vitrex може бути помилково написаний як Vitrex, Вітрекс, Вітрекс і навіть як Мшекуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 14.76 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vitrex |
| Серія | Crystal-B Vitrex |
| Найменування 2 | MN03 Lilla Lucido Mix |
| Колекція | Crystal-B |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(0,13,88) HEX: #e0c3c3 RGB: 224, 195, 195 | RAL Design: 020 80 10 Quartz Rose (Рожевий Кварц)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,25,71) HEX: #b58888 RGB: 181, 136, 136 | RAL Design: 020 60 20 Retro Pink (Ретро-Рожевий)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5215 5215 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,14,82) HEX: #d1b4b4 RGB: 209, 180, 180 | RAL Design: 020 80 10 Quartz Rose (Рожевий Кварц)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 523 523 | |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 | |
| hsv(340,38,47) HEX: #784a59 RGB: 120, 74, 89 | RAL Design: 360 40 20 Baroque Red (Червоний Бароко)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 5125 5125 | |
| hsv(340,27,65) HEX: #a67988 RGB: 166, 121, 136 | RAL Design: 360 60 20 Noble Lilac (Благородний Бузок)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 5145 5145 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(30,46,76) HEX: #c29569 RGB: 194, 149, 105 | RAL Design: 070 60 30 Light Oak Brown (Світло-Коричневий Дуб)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(0,15,76) HEX: #c2a5a5 RGB: 194, 165, 165 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (30x30) MN03 Lilla Lucido Mix - Crystal-B з колекції Crystal-B Vitrex