

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) MK.CMNE 30N - C_Mine з колекції C_Mine Leonardo виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) MK.CMNE 30N - C_Mine найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка (30x30) MK.CMNE 30N - C_Mine з колекції C_Mine Leonardo може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Мк.кмн 30N К Мін з колекції К Мін Ліонардо", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Мк.смне 30N С Міне з колекції С Міне Леонардо". Виробник цієї плитки Leonardo може бути помилково написаний як Leonardo, Leonard, Ліонардо, Леонардо і навіть як Дущтфквщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 12.15 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Leonardo |
| Серія | C_Mine Leonardo |
| Найменування 2 | MK.CMNE 30N |
| Колекція | C_Mine |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 25,38 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.54 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий антрацит |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (30x30) MK.CMNE 30N - C_Mine з колекції C_Mine Leonardo