Мозаїка (30x30) L154 Terra Mosaico - Pietre di Borgogna з колекції Pietre di Borgogna Refin
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка (30x30) L154 Terra Mosaico - Pietre di Borgogna з колекції Pietre di Borgogna Refin виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) L154 Terra Mosaico - Pietre di Borgogna найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 4665. |
Мозаїка (30x30) L154 Terra Mosaico - Pietre di Borgogna з колекції Pietre di Borgogna Refin може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) L154 Таррєй Мозейко Па'єтр ді Боргогнєй з колекції Па'єтр ді Боргогнєй Рефін", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) L154 Терра Мосаіко Піетре ді Боргогна з колекції Піетре ді Боргогна Рефін". Виробник цієї плитки Refin може бути помилково написаний як Refin, Рефін, Рефін і навіть як Куашт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Refin |
| Серія | Pietre di Borgogna Refin |
| Найменування 2 | L154 TerraMosaico |
| Колекція | Pietre di Borgogna |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 16,83 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,99 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.99 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | L154 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(20,20,88) HEX: #e0c2b4 RGB: 224, 194, 180 | RAL Design: 050 80 10 Pale Sienna (Бліда Сієна)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5175 5175 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (30x30) L154 Terra Mosaico - Pietre di Borgogna з колекції Pietre di Borgogna Refin