

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) J86732 Ever Oak Mosaico Trapezio - Ever з колекції Ever Rondine виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) J86732 Ever Oak Mosaico Trapezio - Ever найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 451. |
Мозаїка (30x30) J86732 Ever Oak Mosaico Trapezio - Ever з колекції Ever Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) J86732 Івар Оук Мозейко Трейпезє Івар з колекції Івар Ранін", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) J86732 Евер Оак Мосаіко Трапезіо Евер з колекції Евер Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 11.98 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Ever Rondine |
| Найменування 2 | J86732 EverOakMosaicoTrapezio |
| Колекція | Ever |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.54 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | J86732 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) J86732 Ever Oak Mosaico Trapezio - Ever з колекції Ever Rondine