Мозаїка (30x30) J85303 Icon Sand Mosaico Mattoncino - Icon з колекції Icon Rondine
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка (30x30) J85303 Icon Sand Mosaico Mattoncino - Icon з колекції Icon Rondine виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) J85303 Icon Sand Mosaico Mattoncino - Icon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Мозаїка (30x30) J85303 Icon Sand Mosaico Mattoncino - Icon з колекції Icon Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) J85303 Айкон Сенд Мозейко Меттансіно Айкон з колекції Айкон Ранін", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) J85303 Ікон Санд Мосаіко Маттонкіно Ікон з колекції Ікон Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Icon Rondine |
| Найменування 2 | J85303 IconSandMosaicoMattoncino |
| Колекція | Icon |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.54 м.кв. (6 шт.) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | V |
| Артикул виробника | J85303 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(60,33,18) HEX: #2e2e1f RGB: 46, 46, 31 | RAL Design: 110 20 10 Metal Construction Green (Зелена Металоконструкція)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 3 Black 3 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (30x30) J85303 Icon Sand Mosaico Mattoncino - Icon з колекції Icon Rondine