

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Icon Mosaico gun powder - Icon з колекції Icon Unicom Starker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Icon Mosaico gun powder - Icon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Мозаїка (30x30) Icon Mosaico gun powder - Icon з колекції Icon Unicom Starker може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Айкон Мозейко г'юн поуудар Айкон з колекції Айкон Юніком Старкар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Ікон Мосаіко гун повдер Ікон з колекції Ікон Уніком Старкер". Виробник цієї плитки Unicom Starker може бути помилково написаний як Unicomstarker, Юніком Старкар, Уніком Старкер і навіть як Гтшсщь Іефклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 21.45 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unicom Starker |
| Серія | Icon Unicom Starker |
| Найменування 2 | Icon Mosaico gun powder |
| Колекція | Icon |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 52,47 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,99 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.99 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Мозаїка (30x30) Icon Mosaico gun powder - Icon з колекції Icon Unicom Starker