

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) IFV70 I FRAMMENTI VETRO OTTANIO - I Frammenti з колекції I Frammenti Brix виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) IFV70 I FRAMMENTI VETRO OTTANIO - I Frammenti найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5013 Кобальтово-синій Pantone 2766. |
Мозаїка (30x30) IFV70 I FRAMMENTI VETRO OTTANIO - I Frammenti з колекції I Frammenti Brix може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) IFV70 І Фремменті Ветро Оттенє І Фремменті з колекції І Фремменті Брікс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) IFV70 І Фрамменті Ветро Оттаніо І Фрамменті з колекції І Фрамменті Брікс". Виробник цієї плитки Brix може бути помилково написаний як Brix, Брікс, Брікс і навіть як Икшч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 5.83 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Brix |
| Серія | I Frammenti Brix |
| Найменування 2 | IFV70 I FRAMMENTI VETRO OTTANIO |
| Колекція | I Frammenti |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | IFV70 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(220,60,29) HEX: #1e2c4a RGB: 30, 44, 74 | RAL Design: 280 20 20 Manganese Black (Чорний Марганець)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(220,50,35) HEX: #2d3c59 RGB: 45, 60, 89 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5003 Сапфірово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(220,43,41) HEX: #3c4b69 RGB: 60, 75, 105 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(220,75,24) HEX: #0f1f3d RGB: 15, 31, 61 | RAL Design: 270 20 20 Crow Black Blue (Чорно-Синя Ворона)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2768 2768 | |
| hsv(220,38,47) HEX: #4a5978 RGB: 74, 89, 120 | RAL Design: 280 40 20 Starry Sky Blue (Синє Зоряне Небо)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(220,100,18) HEX: #000f2e RGB: 0, 15, 46 | RAL Design: 270 20 25 Indigo Black (Чорний Індіго)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 655 655 | |
| hsv(220,33,53) HEX: #5b6987 RGB: 91, 105, 135 | RAL Design: 280 40 20 Starry Sky Blue (Синє Зоряне Небо)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 646 646 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) IFV70 I FRAMMENTI VETRO OTTANIO - I Frammenti з колекції I Frammenti Brix