Мозаїка (30x30) IE40 Ground Bianco Rett. Mosaico - Velvet Ground з колекції Velvet Ground Refin
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка (30x30) IE40 Ground Bianco Rett. Mosaico - Velvet Ground з колекції Velvet Ground Refin виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) IE40 Ground Bianco Rett. Mosaico - Velvet Ground найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Мозаїка (30x30) IE40 Ground Bianco Rett. Mosaico - Velvet Ground з колекції Velvet Ground Refin може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) IE40 Гроанд Біанко Ретт. Мозейко Велвет Гроанд з колекції Велвет Гроанд Рефін", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) IE40 Гроунд Біанко Ретт. Мосаіко Велвет Гроунд з колекції Велвет Гроунд Рефін". Виробник цієї плитки Refin може бути помилково написаний як Refin, Рефін, Рефін і навіть як Куашт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Refin |
| Серія | Velvet Ground Refin |
| Найменування 2 | IE40 GroundBiancoRett.Mosaico |
| Колекція | Velvet Ground |
| У палеті м.кв. | 16,83 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,99 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.99 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | IE40 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (30x30) IE40 Ground Bianco Rett. Mosaico - Velvet Ground з колекції Velvet Ground Refin