

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) FA0T630371 Malla Poniente Arena - Poniente з колекції Poniente Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) FA0T630371 Malla Poniente Arena - Poniente найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Мозаїка (30x30) FA0T630371 Malla Poniente Arena - Poniente з колекції Poniente Roca може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) FA0T630371 Мелєй Пона'єнт Аренєй Пона'єнт з колекції Пона'єнт Рокєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) FA0T630371 Малла Поніенте Арена Поніенте з колекції Поніенте Рока". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Рока і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 7.55 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Poniente Roca |
| Найменування 2 | FA0T630371 MallaPonienteArena |
| Колекція | Poniente |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8.7 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | FA0T630371 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) FA0T630371 Malla Poniente Arena - Poniente з колекції Poniente Roca