Мозаїка (30x30) Dv.0949 23X23x8 - Divetro з колекції Divetro Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Dv.0949 23X23x8 - Divetro з колекції Divetro Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Dv.0949 23X23x8 - Divetro найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновий Pantone 4625. |
Мозаїка (30x30) Dv.0949 23X23x8 - Divetro з колекції Divetro Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Дв.0949 23X23x8 Діветро з колекції Діветро Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Дв.0949 23X23x8 Діветро з колекції Діветро Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 15.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Divetro Mosaico piu |
| Найменування 2 | Dv.0949 23X23x8 |
| Колекція | Divetro |
| У палеті м.кв. | 53 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Dv.0949 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий антрацит |
| hsv(20,100,18) HEX: #2e0f00 RGB: 46, 15, 0 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 4625 4625 | |
| hsv(26,88,47) HEX: #783c0e RGB: 120, 60, 14 | RAL Design: 080 40 40 Autumn Leaf Brown (Коричнева Осіння Листя)RAL Classic: 8003 Глиняний коричневийPantone: 731 731 | |
| hsv(23,80,59) HEX: #964c1e RGB: 150, 76, 30 | RAL Design: 050 40 50 Autumn Red (Осінньо-Червоний)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 7516 7516 | |
| hsv(20,75,24) HEX: #3d1f0f RGB: 61, 31, 15 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 4625 4625 | |
| hsv(20,86,41) HEX: #692d0f RGB: 105, 45, 15 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 168 168 | |
| hsv(0,67,18) HEX: #2e0f0f RGB: 46, 15, 15 | RAL Design: 020 20 29 Burgundy (Бургундський Червоний)RAL Classic: 3005 Винно-червонийPantone: 4975 4975 | |
| hsv(27,82,65) HEX: #a65b1e RGB: 166, 91, 30 | RAL Design: 070 50 55 Theatre Gold (Театральне Золото)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7516 7516 | |
| hsv(30,67,35) HEX: #593b1d RGB: 89, 59, 29 | RAL Design: 060 30 27 Cassiterite Brown (Коричневий Каситерит)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 462 462 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (30x30) Dv.0949 23X23x8 - Divetro з колекції Divetro Mosaico piu