Мозаїка (30x30) Dv.0948 23X23x8 - Divetro з колекції Divetro Mosaico piu
Mosaico piu

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Dv.0948 23X23x8 - Divetro з колекції Divetro Mosaico piu виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Dv.0948 23X23x8 - Divetro найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8008 Оливково-коричневий Pantone 1405. |
Мозаїка (30x30) Dv.0948 23X23x8 - Divetro з колекції Divetro Mosaico piu може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Дв.0948 23X23x8 Діветро з колекції Діветро Мозейко піа", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Дв.0948 23X23x8 Діветро з колекції Діветро Мосаіко піу". Виробник цієї плитки Mosaico piu може бути помилково написаний як Mosaicopiu, Mosaico pi, Мозейко піа, Мосаіко піу і навіть як Ьщіфшсщ зшг, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 15.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mosaico piu |
| Серія | Divetro Mosaico piu |
| Найменування 2 | Dv.0948 23X23x8 |
| Колекція | Divetro |
| У палеті м.кв. | 53 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | Dv.0948 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(34,88,47) HEX: #784a0e RGB: 120, 74, 14 | RAL Design: 080 40 40 Autumn Leaf Brown (Коричнева Осіння Листя)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 1405 1405 | |
| hsv(36,67,88) HEX: #e0a44a RGB: 224, 164, 74 | RAL Design: 075 70 50 Deep Bamboo Yellow (Насичений Жовтий Бамбук)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 7509 7509 | |
| hsv(34,78,53) HEX: #87591e RGB: 135, 89, 30 | RAL Design: 070 40 40 Autumn Gold (Золота Осінь)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 464 464 | |
| hsv(36,71,82) HEX: #d1963d RGB: 209, 150, 61 | RAL Design: 075 60 50 Mango Brown (Коричневе Манго)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 7407 7407 | |
| hsv(36,77,76) HEX: #c2862d RGB: 194, 134, 45 | RAL Design: 075 60 50 Mango Brown (Коричневе Манго)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7510 7510 | |
| hsv(30,86,41) HEX: #693c0f RGB: 105, 60, 15 | RAL Design: 070 40 40 Autumn Gold (Золота Осінь)RAL Classic: 8008 Оливково-коричневийPantone: 161 161 | |
| hsv(42,63,94) HEX: #f0c259 RGB: 240, 194, 89 | RAL Design: 085 80 60 Adonis Rose Yellow (Жовтий Горицвіт)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 134 134 | |
| hsv(33,75,71) HEX: #b5782d RGB: 181, 120, 45 | RAL Design: 075 60 50 Mango Brown (Коричневе Манго)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 730 730 | |
| hsv(38,69,94) HEX: #f0b34a RGB: 240, 179, 74 | RAL Design: 080 80 60 Full Yellow (Повний Жовтий)RAL Classic: 1017 Шафраново-жовтийPantone: 7411 7411 | |
| hsv(47,56,94) HEX: #f0d369 RGB: 240, 211, 105 | RAL Design: 095 85 50 Sport Yellow (Спортивний Жовтий)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 459 459 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (30x30) Dv.0948 23X23x8 - Divetro з колекції Divetro Mosaico piu