

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) DIV 4024 24 burgundy 1.2*1.2 - Diva з колекції Diva Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) DIV 4024 24 burgundy 1.2*1.2 - Diva найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3004 Пурпурно-червоний Pantone 209. |
Мозаїка (30x30) DIV 4024 24 burgundy 1.2*1.2 - Diva з колекції Diva Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Дів 4024 24 бєргані 1.2*1.2 Дівєй з колекції Дівєй Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Дів 4024 24 бургунді 1.2*1.2 Діва з колекції Діва Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Diva Appiani |
| Найменування 2 | DIV 4024 24 burgundy 1.2*1.2 |
| Колекція | Diva |
| У палеті м.кв. | 59,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7.2 m |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(350,75,47) HEX: #781e2d RGB: 120, 30, 45 | RAL Design: 020 30 40 Amaranth Blossom (Квітка Амаранта)RAL Classic: 3004 Пурпурно-червонийPantone: 209 209 | |
| hsv(350,86,41) HEX: #690f1e RGB: 105, 15, 30 | RAL Design: 020 30 48 Sweet Cherry Red (Червона Горобина)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 7421 7421 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(350,67,53) HEX: #872d3c RGB: 135, 45, 60 | RAL Design: 020 30 40 Amaranth Blossom (Квітка Амаранта)RAL Classic: 3011 Коричнево-червонийPantone: 506 506 | |
| hsv(0,50,24) HEX: #3d1f1f RGB: 61, 31, 31 | RAL Design: 020 20 10 Night Red (Нічна Заграва)RAL Classic: 3007 Чорно-червонийPantone: 504 504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) DIV 4024 24 burgundy 1.2*1.2 - Diva з колекції Diva Appiani