

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) COM303W48 Mosaico Concrete White - Concrete з колекції Concrete DSG виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) COM303W48 Mosaico Concrete White - Concrete найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка (30x30) COM303W48 Mosaico Concrete White - Concrete з колекції Concrete DSG може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) COM303W48 Мозейко Канкрет Віт Канкрет з колекції Канкрет Дсг", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) COM303W48 Мосаіко Консрете Вхіте Консрете з колекції Консрете Дсг". Виробник цієї плитки DSG може бути помилково написаний як DSG, Дсг, Дсг і навіть як ВІП, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 12 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | DSG |
| Серія | Concrete DSG |
| Найменування 2 | COM303W48 Mosaico Concrete White |
| Колекція | Concrete |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 4.8 m |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | COM303W48 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) COM303W48 Mosaico Concrete White - Concrete з колекції Concrete DSG