

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Artist Black - Artist з колекції Artist Intermatex виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Artist Black - Artist найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка (30x30) Artist Black - Artist з колекції Artist Intermatex може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Артіст Блек Артіст з колекції Артіст Інтармейтекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Артіст Бласк Артіст з колекції Артіст Інтерматекс". Виробник цієї плитки Intermatex може бути помилково написаний як Intermatex, Інтармейтекс, Інтерматекс і навіть як Штеукьфеуч, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 19.11 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Intermatex |
| Серія | Artist Intermatex |
| Найменування 2 | Artist Black |
| Колекція | Artist |
| Ефект | Метал |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 12 шт. |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(210,33,71) HEX: #7997b5 RGB: 121, 151, 181 | RAL Design: 260 60 20 Cranberry Blue (Синя Голубика)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 659 659 | |
| hsv(200,30,59) HEX: #698796 RGB: 105, 135, 150 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 7454 7454 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Мозаїка (30x30) Artist Black - Artist з колекції Artist Intermatex