

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Anthologhia 35 glauca 1.2*1.2 MOS 4035 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Anthologhia 35 glauca 1.2*1.2 MOS 4035 - Anthologhia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5012 Блакитний Pantone 298. |
Мозаїка (30x30) Anthologhia 35 glauca 1.2*1.2 MOS 4035 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Ензологія 35 глокєй 1.2*1.2 Мос 4035 Ензологія з колекції Ензологія Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Антхологхіа 35 глаука 1.2*1.2 Мос 4035 Антхологхіа з колекції Антхологхіа Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Anthologhia Appiani |
| Найменування 2 | Anthologhia 35 glauca 1.2*1.2 MOS 4035 |
| Колекція | Anthologhia |
| У палеті м.кв. | 59,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7.2 m |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(188,62,76) HEX: #4ab2c2 RGB: 74, 178, 194 | RAL Design: 220 70 30 Mountain Range Blue (Сині Гори)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 298 298 | |
| hsv(180,38,76) HEX: #78c2c2 RGB: 120, 194, 194 | RAL Design: 200 80 25 Mountain Lake Blue (Синє Гірське Озеро)RAL Classic: 6027 Світло-зеленийPantone: 305 305 | |
| hsv(180,44,53) HEX: #4c8787 RGB: 76, 135, 135 | RAL Design: 200 50 20 Seafoam Green (Зелені Бризки Хвиль)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,21,82) HEX: #a5d1d1 RGB: 165, 209, 209 | RAL Design: 200 80 15 Ice Boutique Turquoise (Бірюзовий Крижаний Бутік)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 2905 2905 | |
| hsv(180,15,76) HEX: #a5c2c2 RGB: 165, 194, 194 | RAL Design: 200 80 10 Baroque Chalk Soft Blue (Вапняно-Блакитний Бароко)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 543 543 | |
| hsv(180,22,53) HEX: #698787 RGB: 105, 135, 135 | RAL Design: 200 50 10 Eye Grey (Сірі Очі)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 5415 5415 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,20,59) HEX: #789696 RGB: 120, 150, 150 | RAL Design: 200 60 10 North Cape Grey (Сірий Нордкап)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(189,58,71) HEX: #4ca5b5 RGB: 76, 165, 181 | RAL Design: 220 60 25 Summer Turquoise Blue (Синя Літня Бірюза)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 298 298 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) Anthologhia 35 glauca 1.2*1.2 MOS 4035 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani