

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Anthologhia 33 aralia 2.5*2.5 MOS 7033 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Anthologhia 33 aralia 2.5*2.5 MOS 7033 - Anthologhia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6004 Синьо-зелений Pantone 7477. |
Мозаїка (30x30) Anthologhia 33 aralia 2.5*2.5 MOS 7033 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Ензологія 33 аролія 2.5*2.5 Мос 7033 Ензологія з колекції Ензологія Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Антхологхіа 33 араліа 2.5*2.5 Мос 7033 Антхологхіа з колекції Антхологхіа Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Anthologhia Appiani |
| Найменування 2 | Anthologhia 33 aralia 2.5*2.5 MOS 7033 |
| Колекція | Anthologhia |
| У палеті м.кв. | 59,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7.2 m |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | світло-сірий антрацит |
| hsv(180,50,24) HEX: #1f3d3d RGB: 31, 61, 61 | RAL Design: 200 20 10 Dark Pine Green (Темно-Зелена Сосна)RAL Classic: 6004 Синьо-зеленийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,60,29) HEX: #1e4a4a RGB: 30, 74, 74 | RAL Design: 200 30 15 Hornblende Green (Зелений Амфібол)RAL Classic: 6004 Синьо-зеленийPantone: 5473 5473 | |
| hsv(180,50,35) HEX: #2d5959 RGB: 45, 89, 89 | RAL Design: 200 30 15 Hornblende Green (Зелений Амфібол)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,67,18) HEX: #0f2e2e RGB: 15, 46, 46 | RAL Design: 200 20 10 Dark Pine Green (Темно-Зелена Сосна)RAL Classic: 6004 Синьо-зеленийPantone: 546 546 | |
| hsv(180,43,41) HEX: #3c6969 RGB: 60, 105, 105 | RAL Design: 200 40 15 Pyrite Green (Зелений Залізний Колчедан)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(180,38,47) HEX: #4a7878 RGB: 74, 120, 120 | RAL Design: 200 50 15 Nickel Ore Green (Зелена Нікелева Руда)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 549 549 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) Anthologhia 33 aralia 2.5*2.5 MOS 7033 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani