

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Anthologhia 26 calendula 5*10 MOS 2026 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Anthologhia 26 calendula 5*10 MOS 2026 - Anthologhia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3022 Лососьово-червоний Pantone 7515. |
Мозаїка (30x30) Anthologhia 26 calendula 5*10 MOS 2026 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Ензологія 26 коленулєй 5*10 Мос 2026 Ензологія з колекції Ензологія Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Антхологхіа 26 календула 5*10 Мос 2026 Антхологхіа з колекції Антхологхіа Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Anthologhia Appiani |
| Найменування 2 | Anthologhia 26 calendula 5*10 MOS 2026 |
| Колекція | Anthologhia |
| У палеті м.кв. | 59,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7.2 m |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(23,57,82) HEX: #d1885a RGB: 209, 136, 90 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7515 7515 | |
| hsv(23,62,76) HEX: #c2784a RGB: 194, 120, 74 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7522 7522 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (30x30) Anthologhia 26 calendula 5*10 MOS 2026 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani