

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Anthologhia 24 agapanto 10*10 MOS 9024 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Anthologhia 24 agapanto 10*10 MOS 9024 - Anthologhia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5010 Горечавково-синій Pantone 2748. |
Мозаїка (30x30) Anthologhia 24 agapanto 10*10 MOS 9024 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Ензологія 24 егепенто 10*10 Мос 9024 Ензологія з колекції Ензологія Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Антхологхіа 24 агапанто 10*10 Мос 9024 Антхологхіа з колекції Антхологхіа Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Anthologhia Appiani |
| Найменування 2 | Anthologhia 24 agapanto 10*10 MOS 9024 |
| Колекція | Anthologhia |
| У палеті м.кв. | 59,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7.2 m |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(220,86,41) HEX: #0f2d69 RGB: 15, 45, 105 | RAL Design: 280 20 30 Ambassador Blue (Посольський Синій)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 2748 2748 | |
| hsv(210,75,47) HEX: #1e4b78 RGB: 30, 75, 120 | RAL Design: 280 30 35 Theatre Blue (Театральний Синій)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(210,20,59) HEX: #788796 RGB: 120, 135, 150 | RAL Design: 260 60 10 Diopside Blue (Синій Діопсид)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) Anthologhia 24 agapanto 10*10 MOS 9024 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani