Мозаїка (30x30) Anthologhia 21 agerato 2.5*2.5 MOS 7021 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani



Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Anthologhia 21 agerato 2.5*2.5 MOS 7021 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Anthologhia 21 agerato 2.5*2.5 MOS 7021 - Anthologhia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 629. |
Мозаїка (30x30) Anthologhia 21 agerato 2.5*2.5 MOS 7021 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Ензологія 21 еджарейто 2.5*2.5 Мос 7021 Ензологія з колекції Ензологія Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Антхологхіа 21 агерато 2.5*2.5 Мос 7021 Антхологхіа з колекції Антхологхіа Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Anthologhia Appiani |
| Найменування 2 | Anthologhia 21 agerato 2.5*2.5 MOS 7021 |
| Колекція | Anthologhia |
| У палеті м.кв. | 59,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7.2 m |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(150,15,76) HEX: #a5c2b3 RGB: 165, 194, 179 | RAL Design: 160 80 15 Sun Yellow (Сонячно-Зелений)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 629 629 | |
| hsv(150,14,82) HEX: #b4d1c2 RGB: 180, 209, 194 | RAL Design: 160 80 15 Sun Yellow (Сонячно-Зелений)RAL Classic: 7035 Світло-сірийPantone: 629 629 | |
| hsv(140,23,76) HEX: #95c2a4 RGB: 149, 194, 164 | RAL Design: 160 70 20 Ceramic Green (Зелена Кераміка)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 563 563 | |
| hsv(60,100,6) HEX: #0f0f00 RGB: 15, 15, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (30x30) Anthologhia 21 agerato 2.5*2.5 MOS 7021 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani