

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) Anthologhia 18 hibiscus 5*10 MOS 2018 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) Anthologhia 18 hibiscus 5*10 MOS 2018 - Anthologhia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 284. |
Мозаїка (30x30) Anthologhia 18 hibiscus 5*10 MOS 2018 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) Ензологія 18 хібіскас 5*10 Мос 2018 Ензологія з колекції Ензологія Еппіані", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) Антхологхіа 18 хібіскус 5*10 Мос 2018 Антхологхіа з колекції Антхологхіа Аппіані". Виробник цієї плитки Appiani може бути помилково написаний як Appiani, Appian, Еппіані, Аппіані і навіть як Фззшфтш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Appiani |
| Серія | Anthologhia Appiani |
| Найменування 2 | Anthologhia 18 hibiscus 5*10 MOS 2018 |
| Колекція | Anthologhia |
| У палеті м.кв. | 59,22 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,26 |
| Товщина | 7.2 m |
| Пакувальна норма | 1.26 м.кв. (14 шт.) |
| Штук в упаковці | 14 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Напівполірована |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(204,38,76) HEX: #78a4c2 RGB: 120, 164, 194 | RAL Design: 250 70 20 Medium Blue (Середній Синій)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) Anthologhia 18 hibiscus 5*10 MOS 2018 - Anthologhia з колекції Anthologhia Appiani