Мозаїка (30x30) ASN9 Sunrock Travertino Almond Mosaico Matt - Sunrock з колекції Sunrock Atlas Concorde



Керамічна плитка Мозаїка (30x30) ASN9 Sunrock Travertino Almond Mosaico Matt - Sunrock з колекції Sunrock Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) ASN9 Sunrock Travertino Almond Mosaico Matt - Sunrock найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5585. |
Мозаїка (30x30) ASN9 Sunrock Travertino Almond Mosaico Matt - Sunrock з колекції Sunrock Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) ASN9 Шунрок Трейвартіно Олманд Мозейко Метт Шунрок з колекції Шунрок Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) ASN9 Сунроск Травертіно Алмонд Мосаіко Матт Сунроск з колекції Сунроск Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Sunrock Atlas Concorde |
| Найменування 2 | ASN9 SunrockTravertinoAlmondMosaicoMatt |
| Колекція | Sunrock |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 42,3 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ASN9 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(60,14,82) HEX: #d1d1b4 RGB: 209, 209, 180 | RAL Design: 110 85 20 Kohlrabi Green (Зелена Кольрабі)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5585 5585 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Мозаїка (30x30) ASN9 Sunrock Travertino Almond Mosaico Matt - Sunrock з колекції Sunrock Atlas Concorde