

Керамічна плитка Мозаїка Mark Chrome Mosaico matt AMYB з колекції Mark Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Mark Chrome Mosaico matt AMYB найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7030 Кам'яно-сірий Pantone 7544. |
Мозаїка Mark Chrome Mosaico matt AMYB з колекції Mark Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Марк Чрам Мозейко метт Емй з колекції Марк Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Марк Чроме Мосаіко матт Амюб з колекції Марк Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845343284 |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 17.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Mark Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Mark Chrome Mosaico matt |
| Колекція | Mark |
| У палеті м.кв. | 32,4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,9 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.9 м.кв. (10 шт.) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AMYB |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















5 reviews for Мозаїка Mark Chrome Mosaico matt AMYB з колекції Mark Atlas Concorde