Мозаїка (30x30) 993806 Teknotessere 1X1Nero - Teknotessere з колекції Teknotessere Mutina
Mutina

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 993806 Teknotessere 1X1Nero - Teknotessere з колекції Teknotessere Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 993806 Teknotessere 1X1Nero - Teknotessere найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Мозаїка (30x30) 993806 Teknotessere 1X1Nero - Teknotessere з колекції Teknotessere Mutina може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 993806 Текнотесар 1X1Nero Текнотесар з колекції Текнотесар М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 993806 Текнотессере 1X1Nero Текнотессере з колекції Текнотессере Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 12.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | Teknotessere Mutina |
| Найменування 2 | 993806 Teknotessere1X1Nero |
| Колекція | Teknotessere |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 993806 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















3 reviews for Мозаїка (30x30) 993806 Teknotessere 1X1Nero - Teknotessere з колекції Teknotessere Mutina