

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 727540 Paonazzetto Mos.3DMix 3X3 - I Bianchi di Rex з колекції Gold REX виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 727540 Paonazzetto Mos.3DMix 3X3 - I Bianchi di Rex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Мозаїка (30x30) 727540 Paonazzetto Mos.3DMix 3X3 - I Bianchi di Rex з колекції Gold REX може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 727540 Пaонеззетто Мос.3дмікс 3X3 І Біанчі ді Рекс з колекції Гоулд Рекс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 727540 Паоназзетто Мос.3дмікс 3X3 І Біанчі ді Рекс з колекції Голд Рекс". Виробник цієї плитки REX може бути помилково написаний як REX, Рекс, Рекс і навіть як КУЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 23.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | REX |
| Серія | I Bianchi di Rex REX |
| Найменування 2 | 727540 PaonazzettoMos.3DMix3X3 |
| Колекція | I Bianchi di Rex |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 727540 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Мозаїка (30x30) 727540 Paonazzetto Mos.3DMix 3X3 - I Bianchi di Rex з колекції Gold REX