

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 608402 Mod. Rombi H7Trav. Noce - Altagamma з колекції Altagamma Arezia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 608402 Mod. Rombi H7Trav. Noce - Altagamma найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1020 Оливково-жовтий Pantone 451. |
Мозаїка (30x30) 608402 Mod. Rombi H7Trav. Noce - Altagamma з колекції Altagamma Arezia може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 608402 Мод. Рамбі H7Trav. Нос Олтегеммєй з колекції Олтегеммєй Арезія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 608402 Мод. Ромбі H7Trav. Ноке Алтагамма з колекції Алтагамма Арезіа". Виробник цієї плитки Arezia може бути помилково написаний як Arezia, Arezi, Арезія, Арезіа і навіть як Фкуяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 22.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Arezia |
| Серія | Altagamma Arezia |
| Найменування 2 | 608402 Mod.RombiH7Trav.Noce |
| Колекція | Altagamma |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,35 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.35 м.кв. (15 шт.) |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 608402 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (30x30) 608402 Mod. Rombi H7Trav. Noce - Altagamma з колекції Altagamma Arezia