

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 41403 Kair.mix Scuro 02XMosaico - Kairos з колекції Kairos Cerdomus виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 41403 Kair.mix Scuro 02XMosaico - Kairos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Мозаїка (30x30) 41403 Kair.mix Scuro02XMosaico - Kairos з колекції Kairos Cerdomus може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 41403 Кейр.мікс Scuro02XMosaico Кейрос з колекції Кейрос Сардомас", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 41403 Каір.мікс Scuro02XMosaico Каірос з колекції Каірос Кердомус". Виробник цієї плитки Cerdomus може бути помилково написаний як Cerdomus, Сардомас, Кердомус і навіть як Суквщьгі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdomus |
| Серія | Kairos Cerdomus |
| Найменування 2 | 41403 Kair.mixScuro02XMosaico |
| Колекція | Kairos |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 41403 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) 41403 Kair.mix Scuro 02XMosaico - Kairos з колекції Kairos Cerdomus