

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 29527 Calce mosaico 5*15 Su rete - Stile Urbano з колекції Stile Urbano Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 29527 Calce mosaico 5*15 Su rete - Stile Urbano найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Мозаїка (30x30) 29527 Calce mosaico 5*15 Su rete - Stile Urbano з колекції Stile Urbano Polis може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 29527 Колс мозейко 5*15 С'ю рет Стіл Ербейно з колекції Стіл Ербейно Поліс", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 29527 Салсе мосаісо 5*15 Су рете Стіле Урбано з колекції Стіле Урбано Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Stile Urbano Polis |
| Найменування 2 | 29527 Calce mosaico 5*15 Su rete |
| Колекція | Stile Urbano |
| Ефект | Бетон,Цегла |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 9.5 m |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 29527 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) 29527 Calce mosaico 5*15 Su rete - Stile Urbano з колекції Stile Urbano Polis