

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 1050899 Mos. Pied De Poule - Walk з колекції Walk Cercom виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 1050899 Mos. Pied De Poule - Walk найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Мозаїка (30x30) 1050899 Mos. Pied De Poule - Walk з колекції Walk Cercom може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 1050899 Мос. Під Д Поул Олк з колекції Олк Сарком", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 1050899 Мос. Піед Де Поуле Валк з колекції Валк Керком". Виробник цієї плитки Cercom може бути помилково написаний як Cercom, Сарком, Керком і навіть як Суксщь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cercom |
| Серія | Walk Cercom |
| Найменування 2 | 1050899 Mos.PiedDePoule |
| Колекція | Walk |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 5 шт. |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 1050899 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Мозаїка |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,11,53) HEX: #877878 RGB: 135, 120, 120 | RAL Design: 020 50 05 Zircon Grey (Сірий Циркон)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30x30) 1050899 Mos. Pied De Poule - Walk з колекції Walk Cercom