Мозаїка (30x30) 1046896 Mos.5X5Fabric Feng Shui - Riabita Il Cotto з колекції Riabita Il Cotto Serenissima
Serenissima

Керамічна плитка Мозаїка (30x30) 1046896 Mos.5X5Fabric Feng Shui - Riabita Il Cotto з колекції Riabita Il Cotto Serenissima виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30x30) 1046896 Mos.5X5Fabric Feng Shui - Riabita Il Cotto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Мозаїка (30x30) 1046896 Mos.5X5Fabric Feng Shui - Riabita Il Cotto з колекції Riabita Il Cotto Serenissima може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30x30) 1046896 Мос.5гз5фебрік Фенг Ші Ріабітєй Іл Котто з колекції Ріабітєй Іл Котто Саренісшімєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30x30) 1046896 Мос.5кс5фабріс Фенг Шуі Ріабіта Іл Котто з колекції Ріабіта Іл Котто Сереніссіма". Виробник цієї плитки Serenissima може бути помилково написаний як Serenissima, Serenissim, Саренісшімєй, Сереніссіма і навіть як Іукутшіішьф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Serenissima |
| Серія | Riabita Il Cotto Serenissima |
| Найменування 2 | 1046896 Mos.5X5FabricFengShui |
| Колекція | Riabita Il Cotto |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 5 шт. |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 1046896 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (30x30) 1046896 Mos.5X5Fabric Feng Shui - Riabita Il Cotto з колекції Riabita Il Cotto Serenissima