Мозаїка (30.8x30.8) Z504 Mosaico 36Pz(5X5)Honey - Ephedra з колекції Ephedra EnergieKer
Знято з виробництва


Керамічна плитка Мозаїка (30.8x30.8) Z504 Mosaico 36Pz(5X5)Honey - Ephedra з колекції Ephedra EnergieKer виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.8x30.8) Z504 Mosaico 36Pz(5X5)Honey - Ephedra найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.8см і довжина плитки дорівнює 30.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 436. |
Мозаїка (30.8x30.8) Z504 Mosaico36Pz(5X5)Honey - Ephedra з колекції Ephedra EnergieKer може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.8x30.8) Z504 Мозейко36пз(5гз5)ханей Іфедрєй з колекції Іфедрєй Інарга'є Кар", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.8x30.8) Z504 Мосаіко36пз(5кс5)хонеі Епхедра з колекції Епхедра Енергіе Кер". Виробник цієї плитки EnergieKer може бути помилково написаний як EnergieKer, Інарга'єкар, Енергіекер і навіть як УтукпшуЛук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.8 × 30.8 см |
| Вага | 13.83 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | EnergieKer |
| Серія | Ephedra EnergieKer |
| Найменування 2 | Z504 Mosaico36Pz(5X5)Honey |
| Колекція | Ephedra |
| Ефект | Дерево |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 7 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 7 шт. |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Z504 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Мозаїка (30.8x30.8) Z504 Mosaico 36Pz(5X5)Honey - Ephedra з колекції Ephedra EnergieKer