

Керамічна плитка Мозаїка (30.5x30.5) fKSQ Meltin Tratto Terra Mosaico - Meltin з колекції Meltin FAP виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.5x30.5) fKSQ Meltin Tratto Terra Mosaico - Meltin найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Мозаїка (30.5x30.5) fKSQ Meltin Tratto Terra Mosaico - Meltin з колекції Meltin FAP може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.5x30.5) ф Кск Мелтін Третто Таррєй Мозейко Мелтін з колекції Мелтін Феп", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.5x30.5) ф Кскь Мелтін Тратто Терра Мосаіко Мелтін з колекції Мелтін Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 7.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Meltin FAP |
| Найменування 2 | fKSQ MeltinTrattoTerraMosaico |
| Колекція | Meltin |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8.5 m |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fKSQ |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Мозаїка (30.5x30.5) fKSQ Meltin Tratto Terra Mosaico - Meltin з колекції Meltin FAP