Мозаїка (30.5x30.5) STENAGL1/1010 Enameled+Optiwhite Crystal Glass1 10*10*6Mm - Contemporanea Enameled Glass з колекції Contemporanea Enameled Glass Linea Italia
Linea Italia

Керамічна плитка Мозаїка (30.5x30.5) STENAGL1/1010 Enameled+Optiwhite Crystal Glass1 10*10*6Mm - Contemporanea Enameled Glass з колекції Contemporanea Enameled Glass Linea Italia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.5x30.5) STENAGL1/1010 Enameled+Optiwhite Crystal Glass1 10*10*6Mm - Contemporanea Enameled Glass найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Мозаїка (30.5x30.5) STENAGL1/1010 Enameled+Optiwhite Crystal Glass1 10*10*6Mm - Contemporanea Enameled Glass з колекції Contemporanea Enameled Glass Linea Italia може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.5x30.5) STENAGL1/1010 Інеймелед+оптівіт Крйстел Glass1 10*10*6Mm Кантемпорейнеей Інеймелед Глес з колекції Кантемпорейнеей Інеймелед Глес Лінеей Ітолія", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.5x30.5) STENAGL1/1010 Енамелед+оптівхіте Срюстал Glass1 10*10*6Mm Контемпоранеа Енамелед Гласс з колекції Контемпоранеа Енамелед Гласс Лінеа Італіа". Виробник цієї плитки Linea Italia може бути помилково написаний як Lineaitalia, Linea Itali, Лінеей Ітолія, Лінеа Італіа і навіть як Дштуф Шефдшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 12.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Linea Italia |
| Серія | Contemporanea Enameled Glass Linea Italia |
| Найменування 2 | STENAGL1/1010 Enameled+OptiwhiteCrystalGlass1 10*10*6Mm |
| Колекція | Contemporanea Enameled Glass |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,0233 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1.0233 м.кв. (11 шт.) |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Скло |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | STENAGL1/1010 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Мозаїка (30.5x30.5) STENAGL1/1010 Enameled+Optiwhite Crystal Glass1 10*10*6Mm - Contemporanea Enameled Glass з колекції Contemporanea Enameled Glass Linea Italia