Мозаїка (30.5x30.5) MOS./1.5 Silver Moon Mosaico - Lacche, Reflex з колекції Lacche, Reflex Petra Antiqua



Керамічна плитка Мозаїка (30.5x30.5) MOS./1.5 Silver Moon Mosaico - Lacche, Reflex з колекції Lacche, Reflex Petra Antiqua виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.5x30.5) MOS./1.5 Silver Moon Mosaico - Lacche, Reflex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Мозаїка (30.5x30.5) MOS./1.5 Silver Moon Mosaico - Lacche, Reflex з колекції Lacche, Reflex Petra Antiqua може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.5x30.5) Мос./1.5 Сілвар Мун Мозейко Лекч, Рефлекс з колекції Лекч, Рефлекс Петрєй Ентіквєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.5x30.5) Мос./1.5 Сілвер Мун Мосаіко Ласче, Рефлекс з колекції Ласче, Рефлекс Петра Антікьуа". Виробник цієї плитки Petra Antiqua може бути помилково написаний як Petraantiqua, Petra Antiqu, Петрєй Ентіквєй, Петра Антікьуа і навіть як Зуекф Фтешйгф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 23.54 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petra Antiqua |
| Серія | Lacche, Reflex Petra Antiqua |
| Найменування 2 | MOS./1.5 SilverMoonMosaico |
| Колекція | Lacche, Reflex |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Мозаїка (30.5x30.5) MOS./1.5 Silver Moon Mosaico - Lacche, Reflex з колекції Lacche, Reflex Petra Antiqua