

Керамічна плитка Мозаїка (30.5x30.5) Fashion7 Mosaico 1.5*1.5 - Luxury з колекції Luxury Petra Antiqua виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка (30.5x30.5) Fashion7 Mosaico 1.5*1.5 - Luxury найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Мозаїка (30.5x30.5) Fashion7 Mosaico 1.5*1.5 - Luxury з колекції Luxury Petra Antiqua може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка (30.5x30.5) Fashion7 Мозейко 1.5*1.5 Л'юксєрі з колекції Л'юксєрі Петрєй Ентіквєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка (30.5x30.5) Fashion7 Мосаіко 1.5*1.5 Луксурі з колекції Луксурі Петра Антікьуа". Виробник цієї плитки Petra Antiqua може бути помилково написаний як Petraantiqua, Petra Antiqu, Петрєй Ентіквєй, Петра Антікьуа і навіть як Зуекф Фтешйгф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 23.54 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petra Antiqua |
| Серія | Luxury Petra Antiqua |
| Найменування 2 | Fashion7 Mosaico1.5*1.5 |
| Колекція | Luxury |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 11 шт. |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | Fashion7 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Мозаїка |
| Колір | антрацит |
| hsv(240,100,6) HEX: #00000f RGB: 0, 0, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,50,12) HEX: #0f0f1f RGB: 15, 15, 31 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(240,33,18) HEX: #1f1f2e RGB: 31, 31, 46 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 5255 5255 | |
| hsv(240,25,24) HEX: #2e2e3d RGB: 46, 46, 61 | RAL Design: 290 20 15 Black Violet (Чорно-Фіолетовий)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка (30.5x30.5) Fashion7 Mosaico 1.5*1.5 - Luxury з колекції Luxury Petra Antiqua